Τρίτη, 17 Οκτώβριος, 2017
Home / Volley / Α1 Γυναικών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων

Α1 Γυναικών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων

Α1 Γυναικών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων…

Πρόγραμμα Αγώνων

Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών

Α΄ ΓΥΡΟΣ

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η  

Απ

Σάββατο 21/10/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 21/10/2017 Θήρας 17.30 ΑΟ Θήρας Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 21/10/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 17.00 ΑΣ Άρης ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 21/10/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 21/10/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 28/10/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 28/10/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 15.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΟ Θήρας
Σάββατο 28/10/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΣ Άρης
Σάββατο 28/10/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 28/10/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 4/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 4/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΟΦ Πορφύρας
Κυριακή 5/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 11/11/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΣ Άρης
Σάββατο 11/11/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟ Θήρας
Σάββατο 11/11/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 11/11/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 11/11/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΣΠ Κόρινθος
Τετάρτη 15/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΟΝ Πανναξιακός
Τετάρτη 15/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΠΣ  Αίας
Τετάρτη 15/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης Ολυμπιακός ΣΦΠ
Τετάρτη 15/11/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟΦ Πορφύρας
Τετάρτη 15/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΟ Μαρκοπούλου

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η  

Απ

Σάββατο 18/11/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 18/11/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 18/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΣ Άρης
Σάββατο 18/11/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 18/11/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΣΠ Κόρινθος
Κυριακή 26/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 25/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 25/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΟ Μαρκοπούλου
Κυριακή 26/11/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 25/11/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 2/12/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 2/12/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 2/12/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 2/12/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 2/12/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 9/12/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΓΣΚ Ηρακλής
Κυριακή 10/12/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟΝ Πανναξιακός
Κυριακή 10/12/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΟ Θήρας
Σάββατο 9/12/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΣ Άρης
Σάββατο 9/12/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 16/12/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 16/12/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 16/12/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 16/12/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 16/12/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΠΣ  Αίας
Τετάρτη 20/12/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΓΣΚ Ηρακλής
Τετάρτη 20/12/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΟΝ Πανναξιακός
Τετάρτη 20/12/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟ Θήρας
Τετάρτη 20/12/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΣ Άρης
Τετάρτη 20/12/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΟ Μαρκοπούλου

 

B΄ ΓΥΡΟΣ

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η  

Απ

Σάββατο 13/1/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 13/1/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΟ Θήρας
Σάββατο 13/1/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣ Άρης
Κυριακή 14/1/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 13/1/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 20/1/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 20/1/2018 Θήρας 14.00 ΑΟ Θήρας ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 20/1/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 20/1/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΣΠ Κόρινθος
Κυριακή 21/1/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 27/1/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΟ Θήρας
Σάββατο 27/1/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΣ Άρης
Σάββατο 27/1/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣ Μακεδόνες
Κυριακή 28/1/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 27/1/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 3/2/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 3/2/2018 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 3/2/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες Ολυμπιακός ΣΦΠ
Κυριακή 4/2/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΟΦ Πορφύρας
Κυριακή 4/2/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 10/2/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΣ Άρης
Σάββατο 10/2/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 10/2/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 10/2/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 10/2/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΟ Θήρας

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η  

Απ

Σάββατο 17/2/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 17/2/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΟ Θήρας
Κυριακή 18/2/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΠΣ  Αίας
Κυριακή 18/2/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 17/2/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 24/2/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 24/2/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 24/2/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 24/2/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 24/2/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΣ Άρης
Κυριακή 11/3/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΓΣΚ Ηρακλής
Κυριακή 11/3/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 10/3/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΟ Θήρας
Σάββατο 10/3/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 10/3/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 17/3/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 17/3/2018 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 24/3/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 24/3/2017 Π. Σαλπέας 18.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 24/3/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟ Θήρας
Σάββατο 24/3/2017 Α΄Ηλιούπολης 18.00 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΣ Άρης
Σάββατο 24/3/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 31/3/2018 Ζηρίνειο 18.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 31/3/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 31/3/2018 Θήρας 18.00 ΑΟ Θήρας ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 31/3/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 31/3/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΣ Μακεδόνες

Σημείωση:   Η ΕΟΠΕ εγκρίνει την τέλεση των παραπάνω αγώνων, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του ν. 4049/2012.

Επίσης η ΕΟΠΕ διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρω ημερομηνιών και ωρών αγώνων εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.

Ο Πρόεδρος                                                         Ο Γεν. Γραμματέας

Καραμπέτσος Γιώργος                                                 Χαλβατζής Νεκτάριος

 

About SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Check Also

Επιστρέφει ο Πανναξιακός με δεύτερη θέση και χρήσιμα συμπεράσματα

Επιστρέφει ο Πανναξιακός με δεύτερη θέση και χρήσιμα συμπεράσματα… Πολύ καλή παρουσία είχε ο Πανναξιακός ...

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Shares