Τρίτη, 17 Οκτώβριος, 2017
Home / Tag Archives: ΕΠΣΚ

Tag Archives: ΕΠΣΚ

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οι σκόρερ των τριών ομίλων (Πίνακας)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οι σκόρερ των τριών ομίλων (Πίνακας). Δείτε τον πίνακα των σκόρερ της ΕΠΣ Κυκλάδων όπως αυτός διαμορφώθηκε μετά την 1η αγωνιστική… Πρωτάθλημα Ανδρών-ΕΠΣ Κυκλάδων 2017-18-Πίνακας σκόρερ (1η αγωνιστική) Α Όμιλος Τουρέ Σεϊκ (Άνω Μερά) 3 γκολ Γιόγιος Γιώργος (Άνω Μερά) 1 γκολ Αλεξανδρόπουλος Φίλιππος (Ά.Ο Μυκόνου) 1 γκολ ...

Read More »

Ανακοίνωση ΕΠΣΚ για κλήρωση Κ18

Ανακοίνωση ΕΠΣΚ για κλήρωση Κ18… Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση των αγώνων Κατηγορίας Κ-18 περιόδου 2017-2018, θα γίνει την Τρίτη 17-10-2017 και ώρα 18:00, στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Κυκλάδων. Ο Πρόεδρος: Φρέρης Ειρηναίος Ο Γεν. Γραμματέας: Παρούσης Γεώργιος

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (21-22/10)

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (21-22/10)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 12. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 21/10/17 13:00 13. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 21/10/17 13:00 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) ...

Read More »

Πρωτάθλημα Ανδρών: Πρόγραμμα αγώνων 2ης αγωνιστικής (21-22/10)

Πρωτάθλημα Ανδρών: Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου στις Κυκλάδες… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 21/10/17 15:30 Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 17:00 Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 22/10/17 ...

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Tελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Tελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 14/10/17 12:45 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 2-3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ...

Read More »

Ανδρικό πρωτάθλημα: Πρόγραμμα αγώνων (15/10)-Αποτελέσματα

Ανδρικό πρωτάθλημα: Πρόγραμμα (14-15/10)-Τελικά αποτελέσματα… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 13/10/17 17:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. 0-4 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 15/10/17 09:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ...

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 14/10/17 12:45 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 2-3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ...

Read More »

Στο «Νούμερο13» οι μικτές της ΕΠΣ Κυκλάδων

Στο «Νούμερο13» οι μικτές της ΕΠΣ Κυκλάδων… Το τυχερό νούμερο 13, ανέδειξε η κληρωτίδα της ΕΠΟ, με τις Μικτές μας ομάδες να κατατάσσονται στον 13ο όμιλο. 3 Ιανουαρίου η πρεμιέρα. ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ 1 ΕΠΣ Δωδεκανήσου 0 0 0 0 0 ...

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ14-Κ16): Πρόγραμμα-Διαιτητές

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ14-Κ16): Πρόγραμμα-Διαιτητές ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 14/10/17 12:45 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ...

Read More »