Παρασκευή, 23 Ιούνιος, 2017
Home / Tag Archives: ΕΠΣΚ (page 10)

Tag Archives: ΕΠΣΚ

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/3)

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/3) όπως αυτό ορίστηκε από την ΕΠΣ Κυκλάδων… K-16 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/03/17 09:45 K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ...

Read More »

Β Κατηγορία: Πρόγραμμα αγώνων (18-19/3)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων στο πρωτάθλημα της Β κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων… Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:45 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο. ...

Read More »

Α Κατηγορία: Πρόγραμμα αγώνων και Διαιτητές (15-18/3)

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων στην Α κατηγορία της ΕΠΣ Κυκλάδων όπως αυτό ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΚ… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 15/03/17 17:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ ...

Read More »

Α Κατηγορία: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογία

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα της Α κατηγορίας και την βαθμολογία του πρωταθλήματος Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 12/03/17 15:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ. 1-1 Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή ...

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣ Κυκλάδων και το αυριανό πρόγραμμα…. K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 Αναβλήθηκε K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα ...

Read More »

Β Κατηγορία: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογία

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα του πρωταθλήματος της Β κατηγορίας και τις βαθμολογίες των δυο ομίλων… Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:45 Αναβλήθηκε Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΤΗΝΟΥ Κυριακή 12/03/17 ...

Read More »

«Χάνουμε στιγμές ζωής γι αυτό που αγαπάμε»

Μέσα από την προσωπική του σελίδα στο facebook, ο αντιπρόεδρος της Λάβας Εμπορείου κ. Μανώλης Νομικός εκφράζει τα παράπονα του για την διαιτησία του χθεσινού ημιτελικού με τον Πανναξιακό, ενώ παράλληλα  αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο ακόμη και της αποχώρησης της ομάδας από το πρωτάθλημα… ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΕΔΩ Αναλυτικά μέσα ...

Read More »

Συνέχεια αγώνων σε 3 γήπεδα

Συνέχεια αγώνων σε 3 γήπεδα. Οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των ομάδων της Β κατηγορίας συνεχίζονται αύριο (Κυριακή 12/3), όπου στα γήπεδα του Αγίου Αρσενίου, Αρχιλόχου και Τήνου θα διεξαχθούν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου. Για τον Α όμιλο, ο πρωτοπόρος ΠΑΣ Τήνου θα φιλοξενήσει την Σύρο 2002. Η ομάδα της Τήνου έχει ...

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικό Πρόγραμμα-Διαιτητές (11-12/3)

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικό Πρόγραμμα-Διαιτητές (11-12/3) K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 Αναβλήθηκε K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/03/17 ...

Read More »