Πέμπτη, 27 Απρίλιος, 2017
Home / Tag Archives: ΕΠΣΚ (page 30)

Tag Archives: ΕΠΣΚ

ΕΠΣ Κυκλάδων: Ο πίνακας των σκόρερ (σε 6 αγωνιστικές)

Ο Άρης Ντεκίδης της Λάβας Εμπορείου οδηγεί την κούρσα. Σε απόσταση αναπνοής Σκούπρα, Πρίντεζης, Αγγελακάς και Σερέπας… 44 ποδοσφαιριστές έχουν σκοράρει τις πρώτες 6 αγωνιστικές στο πρωτάθλημα της Α κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων… Σε 4 αγώνες, 16 γκολ συμπεριλάμβανε η 6η αγωνιστική της Α κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Κυκλάδων…. ...

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ14-Κ18): Πρόγραμμα αγώνων (12-13/11)

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣ Κυκλάδων… K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 13/11/16 12:45 K-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα ...

Read More »

Β Κατηγορία: Πρόγραμμα αγώνων (12-13/11)

Δείτε το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής στην Β κατηγορία της ΕΠΣ Κυκλάδων… Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 13/11/16 14:45 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ...

Read More »

Α κατηγορία: Πρόγραμμα αγώνων (12-13/11)

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ Κυκλάδων… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 12/11/16 17:00 Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 12/11/16 19:00 Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ...

Read More »

Β Κατηγορία: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογία

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα στο πρωτάθλημα της Β κατηγορίας και την βαθμολογία των δυο ομίλων… Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 05/11/16 19:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 1-0 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ...

Read More »

Α κατηγορία: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογία

Δείτε όλα τα αποτελέσματα και την βαθμολογία του πρωταθλήματος όπως διαμορφώθηκε μετά και την ολοκλήρωση της 6ης αγωνιστικής… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/11/16 17:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι. 3-1 Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ...

Read More »

Β Κατηγορία: Τα βλέμματα σε Σαντορίνη, Σύρο και Νάξο

Με τρεις αγώνες συνεχίζεται το προσεχές Σαββατοκύριακο η αγωνιστική δραστηριότητα στο πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας. Η αυλαία της 3ης αγωνιστικής ανοίγει αύριο (5/11) στην Σαντορίνη, με τον Καρτεράδο να υποδέχεται τον Αστέρα Τραγαίας σε ένα πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι του Β ομίλου. Λίγη ώρα αργότερα, για τον Α όμιλο, Σύρος 2002 ...

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών (Κ14): Πρόγραμμα-Διαιτητές (5-6/11)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣ Κυκλάδων… K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 06/11/16 12:45 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΑ Α. K-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία ...

Read More »

Β Κατηγορία: Οι διαιτητές των αγώνων (5-6/11)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων της Β Κατηγορίας σε 1ο και 2ο όμιλο αντίστοιχα. … Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 05/11/16 19:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. Β ...

Read More »

Α Κατηγορία: Οι διαιτητές των αγώνων (5-6/11)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων στην Α κατηγορία… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/11/16 17:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ...

Read More »