Football AcademiesΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

ΕΠΣΚ: Πρόγραμμα-Αποτελέσματα αγώνων (20-21/2)

Εδώ θα βλέπετε τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων στις Κυκλάδες…

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 20/02/16 15:00 ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι. 2-2
2. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 20/02/16 19:00 3-0 Α.Α
Β ΦΑΣΗ – ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 20/02/16 12:30 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ. ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΥΠΕΛΛΟ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 20/02/16 18:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ. 2-0
Κ-17 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 20/02/16 13:00 Αναβλήθηκε
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 20/02/16 16:00 ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.
Κ-15 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 20/02/16 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. 3-0
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 20/02/16 14:00 Αναβλήθηκε
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 20/02/16 15:00 VAN AAKEN Φ.
10. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 20/02/16 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 21/02/16 11:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.
Β ΦΑΣΗ – ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 21/02/16 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι.
3. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 21/02/16 15:45 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.
4. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 24/02/16 16:00
Β ΦΑΣΗ – ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 21/02/16 12:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.
Κ-17 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 21/02/16 13:45 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Τετάρτη 24/02/16 15:00 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.
Κ-15 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 21/02/16 14:15 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι.
Κ-15 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 21/02/16 10:00 Αναβλήθηκ
Tags

SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close