Peiratiko.netVolleyVolley League - Α1 Γυναικών

Πρόγραμμα και διαιτητές Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» 2016-2017

Το τριήμερο 14 έως 16 Οκτωβρίου θα διεξαχθούν στην Θεσσαλονίκη, στην Χαλκίδα, στο Βραχάτι και στην Σύρο οι τέσσερεις όμιλοι του League Cup “Νίκος Σαμαράς”.

Δείτε τη σύνθεση των Ομίλων, το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α΄ΟΜΙΛΟΣ (Θεσσαλονίκη – Γυμναστήριο PAOK Sports Arena)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
19.00: ΠΑΟΚ – ΑΟ Ορεστιάδας, Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Δρανίτσας, Πεχλίδης, Γραμματεία: Κουμπλή

Σάββατο 15 Οκτωβρίου
20.30: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Ορεστιάδας, Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Κουκουμάκας, Μαυρίδης, Γραμματεία: Καρακούλια

Κυριακή 16 Οκτωβρίου
17.00: ΠΑΟΚ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Θεμελής, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Βανδώρος, Επόπτες: Μπουκουβάλα, Κύρκος, Γραμματεία: Παναγιωτίδου

Β΄ΟΜΙΛΟΣ (Χαλκίδα – Γυμναστήριο Κανήθου)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
20.30: Ηρακλής Χαλκίδας – ΑΟΠ Κηφισιάς, Διαιτητές: Φραγκάκης, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Ακαρέπης, Επόπτες: Καπλανίδης, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Τριανταφύλλου

Σάββατο 15 Οκτωβρίου
18.00: Ολυμπιακός – ΑΟΠ Κηφισιάς, Διαιτητές: Βουδούρης, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Ράντσιου, Γεωργάκη, Γραμματεία: Τριανταφύλλου

Κυριακή 16 Οκτωβρίου
18.30: Ηρακλής Χαλκίδας – Ολυμπιακός, Διαιτητές: Μουλά Λ., Ονόπας, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Διαμάντης, Παπαχατζής, Γραμματεία: Τριανταφύλλου

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ (Βραχάτι – Γυμναστήριο Γ.Τριαντάφυλλος)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
19.00: Παμβοχαϊκός – Παναχαϊκή, Διαιτητές: Γεωργουλέας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κούγιας, Κτενάς, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου

Σάββατο 15 Οκτωβρίου
19.00: Παμβοχαϊκός – Παναθηναϊκός, Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Χανδρινός, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κωνσταντινόπουλος, Καραγιαννόπουλος, Γραμματεία: Κτενά

Κυριακή 16 Οκτωβρίου
20.00: Παναθηναϊκός – Παναχαϊκή, Διαιτητές: Βουδούρης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κούγιας, Κτενάς, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ (Σύρος – Γυμναστήριο Γ. Γουλανδρής)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
20.30: ΑΠΣ Κύζικος – ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μπαρμπούνης, Παπακοσμάς, Γραμματεία: Πιρπινιά

Σάββατο 15 Οκτωβρίου
19.30: Φοίνικας Σύρου – ΑΠΣ Κύζικος, Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παπαδημητρίου, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά

Κυριακή 16 Οκτωβρίου
16.30: Φοίνικας Σύρου – ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Λιδωρικιώτη, Δαλέκου, Γραμματεία: Κούτρα

Tags

Αντώνης Σολάρης

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close