Hot NewsΕλλάδα&Κόσμος

Αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 8/12/2019

Κυριακή, 08/12/2019

10:05LIVE

Βορινό Σύνθετο: Νορβηγία

Σπορ – HS 140, Τρόντχαϊμ

Eurosport 1

11:15LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Νορβηγία

Eurosport 1

12:00LIVE

Lyttos Beach ITF World Tour

Σπορ – Τελικοί Απλού Ανδρών

OTE Sport 6 HD

12:30LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Νορβηγία

Eurosport 1

13:00LIVE

ΠΑΟΚ-Αερωπός Έδεσσας

Σπορ – Handball Premier

ΕΡΤ SPORTS HD

13:00LIVE

Έιμπαρ-Χετάφε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

13:15LIVE

Φίτεσε-Φέγενορντ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 2 HD

13:30LIVE

Λέτσε-Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

14:00LIVE

Βορινό Σύνθετο: Νορβηγία

Σπορ – Ατομικό Gundersen 10km, Λίλεχαμερ

Eurosport 1

14:30LIVE

Lyttos Beach ITF World Tour

Σπορ – Τελικοί Απλού Ανδρών

OTE Sport 6 HD

14:30LIVE

Ρέγκενσμπουργκ-Σαν Πάουλι

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 7 HD

15:00LIVE

Καβάλα-Ιωνικός

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

15:00LIVE

Λαμία-ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

15:00LIVE

Αλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ρωσία

Σπορ – Προκριματικά ανδρών HS134

Eurosport 1

15:00LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Τελικοί, Γιορκ

Eurosport 2

15:00LIVE

Μπέτις-Μπιλμπάο

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 5 HD

16:00LIVE

Τορίνο-Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

16:00LIVE

Σασουόλο-Κάλιαρι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

16:00LIVE

Σπαλ-Μπρέσια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

16:00LIVE

Γουέστ Μπρόμιτς-Σουόνσι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

16:00LIVE

Άστον Βίλα-Λέστερ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

16:20LIVE

Αλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ρωσία

Σπορ – HS 134 ανδρών

Eurosport 1

16:30LIVE

Ουνιόν Βερολίνου-Κολονία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

17:00LIVE

Άρης-Πανιώνιος

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

17:00LIVE

Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

17:15LIVE

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

17:30LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Δόξα Δράμας

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

18:00LIVE

Βολάλτο Καζέρτα-Μπέργκαμο

Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

OTE Sport 8 HD

18:15LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

18:30LIVE

Μπράιτον-Γουλβς

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

19:00LIVE

Σαμπντόρια-Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

19:00LIVE

Βέρντερ Βρέμης-Πάντερμπορν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

19:30LIVE

Ατρόμητος-Άρης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

19:30LIVE

Βόλος-Παναθηναϊκός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

19:30LIVE

Λεγανές-Θέλτα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

19:30LIVE

Μανρέσα-Μπαρτσελόνα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 5 HD

20:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς

Σπορ – Super-G ανδρών, Λέικ Λουίζ

Eurosport 1

20:45LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Τελικοί, Γιορκ

Eurosport 2

21:30LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

21:45LIVE

Μπολόνια-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

22:00LIVE

Μαρσέιγ-Μπορντό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

22:00LIVE

Οσασούνα-Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

22:00LIVE

Μπελενένσες-Πόρτο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 3 HD

22:00LIVE

Μπρούκλιν Νετς-Ντένβερ Νάγκετς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

01:00LIVE

Φιλαδέλφεια Σίξτερς-Τορόντο Ράπτορς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

Κυριακή, 08/12/2019

10:05LIVE

Βορινό Σύνθετο: Νορβηγία

Σπορ – HS 140, Τρόντχαϊμ

Eurosport 1

11:15LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Νορβηγία

Eurosport 1

12:00LIVE

Lyttos Beach ITF World Tour

Σπορ – Τελικοί Απλού Ανδρών

OTE Sport 6 HD

12:30LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Νορβηγία

Eurosport 1

13:00LIVE

ΠΑΟΚ-Αερωπός Έδεσσας

Σπορ – Handball Premier

ΕΡΤ SPORTS HD

13:00LIVE

Έιμπαρ-Χετάφε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

13:15LIVE

Φίτεσε-Φέγενορντ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 2 HD

13:30LIVE

Λέτσε-Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

14:00LIVE

Βορινό Σύνθετο: Νορβηγία

Σπορ – Ατομικό Gundersen 10km, Λίλεχαμερ

Eurosport 1

14:30LIVE

Lyttos Beach ITF World Tour

Σπορ – Τελικοί Απλού Ανδρών

OTE Sport 6 HD

14:30LIVE

Ρέγκενσμπουργκ-Σαν Πάουλι

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 7 HD

15:00LIVE

Καβάλα-Ιωνικός

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

15:00LIVE

Λαμία-ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

15:00LIVE

Αλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ρωσία

Σπορ – Προκριματικά ανδρών HS134

Eurosport 1

15:00LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Τελικοί, Γιορκ

Eurosport 2

15:00LIVE

Μπέτις-Μπιλμπάο

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 5 HD

16:00LIVE

Τορίνο-Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

16:00LIVE

Σασουόλο-Κάλιαρι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

16:00LIVE

Σπαλ-Μπρέσια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

16:00LIVE

Γουέστ Μπρόμιτς-Σουόνσι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

16:00LIVE

Άστον Βίλα-Λέστερ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

16:20LIVE

Αλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ρωσία

Σπορ – HS 134 ανδρών

Eurosport 1

16:30LIVE

Ουνιόν Βερολίνου-Κολονία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

17:00LIVE

Άρης-Πανιώνιος

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

17:00LIVE

Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

17:15LIVE

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

17:30LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Δόξα Δράμας

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

18:00LIVE

Βολάλτο Καζέρτα-Μπέργκαμο

Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

OTE Sport 8 HD

18:15LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

18:30LIVE

Μπράιτον-Γουλβς

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

19:00LIVE

Σαμπντόρια-Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

19:00LIVE

Βέρντερ Βρέμης-Πάντερμπορν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

19:30LIVE

Ατρόμητος-Άρης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

19:30LIVE

Βόλος-Παναθηναϊκός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

19:30LIVE

Λεγανές-Θέλτα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

19:30LIVE

Μανρέσα-Μπαρτσελόνα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 5 HD

20:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς

Σπορ – Super-G ανδρών, Λέικ Λουίζ

Eurosport 1

20:45LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Τελικοί, Γιορκ

Eurosport 2

21:30LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

21:45LIVE

Μπολόνια-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

22:00LIVE

Μαρσέιγ-Μπορντό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

22:00LIVE

Οσασούνα-Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

22:00LIVE

Μπελενένσες-Πόρτο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 3 HD

22:00LIVE

Μπρούκλιν Νετς-Ντένβερ Νάγκετς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

01:00LIVE

Φιλαδέλφεια Σίξτερς-Τορόντο Ράπτορς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

Tags

Αντώνης Σολάρης

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close