Κυριακή, 17 Δεκέμβριος, 2017
Αρχική / Ποδόσφαιρο / Εύκολο απόγευμα για τον Πανναξιακό

Εύκολο απόγευμα για τον Πανναξιακό

Για την 6η Αγωνιστική του 3ου Ομίλου του Πρωταθλήματος ανδρών Κυκλάδων ο Πανναξιακός νίκησε τον συντοπίτη του Αστέρα Τραγαίας με σκορ 4-0 στο Δημοτικό Στάδιο της Νάξου.

Ο Πανναξιακός προηγήθηκε στο 18 λεπτό με τον Καράι και διπλασίασε τα τέρματά του πέντε λεπτά πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου με τον Σέμε.

Με την συμπλήρωση του 65ου λεπτού ο Παπανικολάου «έγραψε» το 3-0 και στο 74 ο Σταματίου πρόσθεσε το όνομά του στους σκορερ του αγώνα σημειώνοντας το τελικό 4-0.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΤΤΑΚΗ

Διαιτητής: VAN AAKEN ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητή: ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητή: ΨΑΡΡΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ

Πανναξιακός: Τσαϊλάκης (83΄Περιστεράκης), Λίκα, Ανεβλαβής, Παπανικολάου, Κρητικός (75΄Peniku), Χαμηλοθώρης, Καράι, Σέμε, Σταματίου, Φουντουκίδης (65΄Κάκο), Βαθρακοκοίλης (67΄Ζάνος).

Αστέρας Τραγαίας: Πόλια, Ανεβλαβής, Μπίντζη, Κατσούλης, Μαϊτός, Δενδρινός, Καραφυλίδης, Χωριανόπουλος (74΄Αλιμπέρτης), Λυμπερτάς, Qoshku (84΄Σφυρόερας), Βεκρής (46΄Κουφόπουλος)