Δευτέρα, 24 Σεπτέμβριος, 2018
Αρχική / Στίβος / Τα επίσημα αποτελέσματα του Περιφερεακού πρωταθλήματος στίβου

Τα επίσημα αποτελέσματα του Περιφερεακού πρωταθλήματος στίβου

Τα επίσημα αποτελέσματα του Περιφερεακού πρωταθλήματος στίβου

Ανακοινώθηκαν τα επίσημα αποτελέσματα του Περιφερειακού πρωταθλήματος στίβου Νοτίου Αιγαίου που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο «Καλλιπάτειρα».

100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ. ΑΝΕΜΟΣ
Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11»23 -0.5
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11»74 -0.5
3 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 11»77 -0.5
4 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 12»22 -0.5
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 12»33 -0.5
6 ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 13»98 -0.5
Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 10»85 -0.1
2 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 11»57 -0.1
3 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12»01 -0.1
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 12»09 -0.1
5 ΚΑΡΑΦΙΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 12»19 -0.1
6 ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 12»96 -0.1
Γ’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1985 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 10»70 +2.9
2 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11»31 +2.9
3 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11»82 +2.9
4 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 11»86 +2.9
5 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12»68 +2.9
6 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 12»76 +2.9
7 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 13»57 +2.9
100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ. ΑΝΕΜΟΣ
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1985 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 10»67 -0.3
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 10»84 -0.3
3 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11»19 -0.3
4 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 11»53 -0.3
5 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11»81 -0.3
6 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 11»82 -0.3
7 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11»91 -0.3
8 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13»63 -0.3
200Μ ΑΝΔΡΩΝ  2 ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ. ΑΝΕΜΟΣ
Α’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 23»65 +2.0
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 24»70 +2.0
3 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 25»75 +2.0
4 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 25»92 +2.0
5 ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 28»94 +2.0
6 ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ 1999 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 30»36 +2.0
Β’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 22»35 +2.1
2 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22»79 +2.1
3 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 22»80 +2.1
4 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 23»67 +2.1
5 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 24»44 +2.1
6 ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 27»63 +2.1
7 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ DNF +2.1
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 22»35 +2.1
2 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22»79 +2.1
3 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 22»80 +2.1
4 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 23»65 +2.0
5 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 23»67 +2.1
6 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 24»44 +2.1
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 24»70 +2.0
8 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 25»75 +2.0
9 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 25»92 +2.0
10 ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 27»63 +2.1
11 ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 28»94 +2.0
12 ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ 1999 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 30»36 +2.0
13 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ DNF +2.1
400Μ ΑΝΔΡΩΝ 2 ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
Α’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 54»18
2 ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 54»76
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 58»71
4 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1’02»48
Β’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50»48
2 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51»32
3 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 52»66
4 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 52»80
5 ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 58»89
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50»48
2 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51»32
3 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 52»66
4 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 52»80
5 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 54»18
6 ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 54»76
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 58»71
8 ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 58»89
9 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1’02»48
800Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 1’54»31
2 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 2’01»22
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2’12»31
4 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’18»03
5 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 3’12’35
1500Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 3’43»60
2 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4’45»40
3 ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1999 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 5’01»58
4 ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ DNF
5000Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15’40»08
2 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15’47»06
3 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 16’06»01
4 ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ 17’01»41
5 ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 18’00»58
6 ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1999 ΑΟ ΠΑΡΟΥ DNF
3000Μ Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9’45»39
2 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9’52»46
3 ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11’52»26
10000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 44’54»66
110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ. ΑΝΕΜΟΣ
1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15»23 -0.8
2 ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16»19 -0.8
3 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16»55 -0.8
4 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 16»80 -0.8
5 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1985 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 16»87 -0.8
400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 55»78
2 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 57»55
3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 59»78
4 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 1’03»81
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 1.55
ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.60M
2 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.40M
3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.00M
4 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70M
5 ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.30M
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1985 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 6.55Μ +0.90
2 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.50Μ +1.01
3 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 6.31Μ +1.29
4 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.24Μ +1.01
5 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.09Μ +1.04
6 ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2000 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.06Μ +0.39
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.29Μ +0.56
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 14.27Μ +3.49
2 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.38Μ +1.63
3 ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2000 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 12.25Μ +1.62
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 16.20M
2 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.80M
3 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.65M
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.62M
2 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 40.52M
3 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 38.53M
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 63.98Μ
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 60.53Μ
3 ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45.92Μ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1991 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 44.83Μ
5 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 33.85Μ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΗΣ 1973 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 49.23M
2 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 45.95M
4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1985 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 45»21
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1997 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
2 ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45»82
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45»96
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3’29»10
ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3’35»62
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
3 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 3’39»43
ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3’46»45
ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 3’50»92
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ. ΑΝΕΜΟΣ
Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13»02 -1.0
2 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 13»22 -1.0
3 ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13»40 -1.0
4 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13»48 -1.0
5 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 13»69 -1.0
6 ΜΠΟΜΠΑΪ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14»86 -1.0
Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 11»84 +1.0
2 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 13»65 +1.0
3 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13»93 +1.0
4 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 14»04 +1.0
5 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 14»45 +1.0
6 ΜΠΕΛΕΝΓΚΕΡ ΚΡΕΣΠΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 14»66 +1.0
7 ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 15»84 +1.0
Γ’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12»75 +0.8
2 ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 13»03 +0.8
3 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 13»36 +0.8
4 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 13»61 +0.8
5 ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 13»71 +0.8
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14»01 +0.8
7 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 14»85 +0.8
8 ΙΣΚΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 15»58 +0.8
100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 11»69 -1.0
ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12»70 -1.0
ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 12»90 -1.0
ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13»07 -1.0
ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 13»28 -1.0
ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13»64 -1.0
ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13»67 -1.0
ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ DNS -1.0
200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ. ΑΝΕΜΟΣ
Α’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 27»28 +3.7
2 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 27»78 +3.7
3 ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 28»29 +3.7
4 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 28»64 +3.7
5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 29»54 +3.7
6 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 31»93 +3.7
7 ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 33»85 +3.7
Β’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 24»70 -0.4
2 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 25»62 -0.4
3 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27»37 -0.4
4 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 27»99 -0.4
5 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28»04 -0.4
6 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 28»42 -0.4
7 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 28»82 -0.4
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 24»70 -0.4
2 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 25»62 -0.4
3 ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 27»28 +3.7
4 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27»37 -0.4
5 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 27»78 +3.7
6 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 27»99 -0.4
7 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28»04 -0.4
8 ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 28»29 +3.7
9 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 28»42 -0.4
10 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 28»64 +3.7
11 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 28»82 -0.4
12 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 29»54 +3.7
13 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 31»93 +3.7
14 ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 33»85 +3.7
400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 58»18
2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’00»31
3 ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 1’05»24
4 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’05»26
5 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’05»50
6 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 1’05»74
7 ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 1’12»95
800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2’26»57
2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’35»73
3 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 2’41»24
4 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 2’44»68
5 ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 2’51»76
6 ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3’00»84
1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5’04»47
2 ΤΕΡΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1989 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 6’34»13
3000Μ Φ.Ε.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’53»81
2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12’25»63
5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17’21»82
2 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 18’37»93
3 ΤΕΡΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1989 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 24’52»15
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ. ΑΝΕΜΟΣ
Α’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15»80 -0.3
2 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 17»61 -0.3
3 ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 18»35 -0.3
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 18»71 -0.3
Β’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14»20 -0.2
2 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1990 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14»62 -0.2
3 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 14»83 -0.2
4 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 17»87 -0.2
5 ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2001 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17»92 -0.2
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14»20 -0.2
2 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1990 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14»62 -0.2
3 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 14»83 -0.2
4 ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15»80 -0.3
5 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 17»61 -0.3
6 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 17»87 -0.2
7 ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2001 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17»92 -0.2
8 ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 18»35 -0.3
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 18»71 -0.3
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1996,3 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
-1 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996,5 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 53»06
ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 1996,6 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 1996,7 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1996,9 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
0 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 54»79
ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 1997,2 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1997,3 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1997,4 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
DNF ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1997,6 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1996 DNF
ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1997,7 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1997
ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ 1997,9 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1998
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ 1998 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1999 ΑΝΕΜΟΣ
4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +1.83
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ. +1.70
-1 ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1976,8 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4’20»46 +1.23
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978,5 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ +0.47
ΠΕΛΤΕΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 1980,2 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1981,8 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΕΜΟΣ
0 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 1983,5 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 4’28»68 -0.96
ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1985,2 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ +1.72
ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΑΝΑ 1986,8 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ +1.74
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1988,5 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ +1.94
5 ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2001 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9.92Μ +2.68
6 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9.46Μ +0.64
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14.40Μ
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11.50Μ
3 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.85Μ
4 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.00Μ
5 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.48Μ
6 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 7.40Μ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 37.13Μ
2 ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΜΟΡΦΟΥΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26.33Μ
3 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23.82Μ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 47.45Μ
2 ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 38.43Μ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 43.35Μ
2 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 38.35Μ
3 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΑΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 36.85Μ
4 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 36.73Μ
4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 52»18
ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΜΠΕΛΕΝΓΚΕΡ ΚΡΕΣΠΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο
2 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 52»26
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1990 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 53»07
ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2001 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
4 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 54»80
ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
DNF ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 DNF
ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2001
ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2002
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2003
4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4’20»47
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΠΕΛΤΕΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
2 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 4’28»69
ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΑΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

Πηγή :

news12.gr

Σχετικά με SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Check Also

Σε εξέλιξη οι ετοιμασίες του Dellagrazia Run 2018

Σε εξέλιξη οι ετοιμασίες του Dellagrazia Run 2018   Οι προετοιμασίες του Dellagrazia Run 2018 …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Shares