Football AcademiesHot NewsΠοδόσφαιροΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οριστικό πρόγραμμα-Διαιτητές αγώνων (12-13/10)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κυκλάδων οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οριστικό πρόγραμμα-Διαιτητές αγώνων (12-13/10)

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 20:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 13/10/19 14:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 13/10/19 17:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 11/10/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.
. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 12/10/19 18:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 12/10/19 14:15 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 12/10/19 13:00 ΨΑΡΡΑ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 13/10/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 19:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 12/10/19 20:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 10:30 VAN AAKEN Φ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 13/10/19 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.

 

Tags

SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Back to top button
Shares
Close
Close