Hot NewsΚύπελλο Κυκλάδων (ποδόσφαιρο)ΠοδόσφαιροΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το νέο πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (6-8/12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το νέο πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (6-8/12)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT (3η φάση)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 09:00
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 08/12/19 12:00

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 08/12/19 13:00
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 16:00

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 10:00

Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 08/12/19 15:00
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 16:00

Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 07/12/19 11:00
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 07/12/19 14:00
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00

Κ-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 11:00
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00

Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 06/12/19 16:00
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 07/12/19 13:00

Κ-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 08/12/19 14:45

Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 09:00

K-10 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/12/19 14:00
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/12/19 15:00
Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/12/19 16:00

K-10 HELLENIC SEAWAYS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 17:45

K-10 HELLENIC SEAWAYS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ Σάββατο 07/12/19 13:00
Tags

sc24gr

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close