Football AcademiesHot NewsΠοδόσφαιροΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου-Διαιτητές

Το οριστικό πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου-Διαιτητές

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 09/11/19 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/11/19 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 10/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 09:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 09/11/19 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 09/11/19 16:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ.
Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 10/11/19 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Τρίτη 12/11/19 15:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Κ-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 08/11/19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/11/19 19:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 10/11/19 10:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 14:45 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.

 

Tags

sc24gr

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close