Football AcademiesHot NewsΚύπελλο Κυκλάδων (ποδόσφαιρο)ΠοδόσφαιροΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (7-8/12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (7-8/12)

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 1-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 08/12/19 13:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-2
3. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-1
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 10:00 VAN AAKEN Φ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 2-0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 09:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-3 (πεν: 2-4)
6. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 08/12/19 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 1-1 (πεν: 4-5)
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 08/12/19 12:00 3-1
8. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Κυριακή 08/12/19 12:30 1-2
9. Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 1-2
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΡΟΔΟΣ ΔΗΜ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ (Ν. ΜΑΚΡΗΣ) Κυριακή 08/12/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι. 1-1
Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 0-6
12. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 16:30 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 0-3
Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 07/12/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 0-3
14. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 07/12/19 14:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 5-2
15. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π. 2-3
Κ-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 11:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 0-9
17. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ. 5-0
Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 06/12/19 16:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 4-1
19. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 07/12/19 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 1-2
Κ-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 08/12/19 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 4-2
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 09:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 0-5
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 COPA Σάββατο 07/12/19 15:00 0-0
23. Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/12/19 16:30 0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 07/12/19 16:00 0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Tags

SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close