Hot NewsPeiratiko.netVolleyVolley League - Α1 Γυναικών

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (28/2-1/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (28/2-1/3)

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 29/02/20 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 29/02/20 18:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 01/03/20 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 29/02/20 16:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., VAN AAKEN Φ.

Κ-16  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 29/02/20 12:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Κ-16  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 29/02/20 15:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 01/03/20 10:00 VAN AAKEN Φ., ΚΟΥΚΑ Α., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 01/03/20 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 01/03/20 09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Δευτέρα 02/03/20 13:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Κ-12  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 28/02/20 16:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 28/02/20 18:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-12  – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 29/02/20 17:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ & ΦΙΛΩΝ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΗΛΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 29/02/20 20:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.

SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close