Αρχική / Ποδόσφαιρο / Football Academies / ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων για το μήνα Ιανουάριο

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων για το μήνα Ιανουάριο

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων για το μήνα Ιανουάριο

Οι πρώτοι αγώνες για το 2019 (Πρόγραμμα). Δείτε το πρόγραμμα όπως έχει ανακοινωθεί στον επίσημο πίνακα της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 09/01/19 16:30
2. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 12/01/19 12:45
3. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 17:15
4. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
5. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 20/01/19 15:00
6. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00
7. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 20/01/19 16:00
8. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00
9. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 26/01/19 16:45
10. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
12. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 13/01/19 14:45
13. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
14. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00
15. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 19/01/19 19:00
16. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Σάββατο 26/01/19 09:00
17. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 27/01/19 11:30
18. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 27/01/19 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 12/01/19 17:00
20. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 17:00
21. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 20:00
22. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 19/01/19 19:00
23. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΙΟΥ Κυριακή 20/01/19 11:30
24. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 20/01/19 17:30
25. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00
26. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 04/01/19 12:30
28. Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 04/01/19 14:00
29. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 06/01/19 12:30
30. Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 06/01/19 12:30
31. Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Δευτέρα 07/01/19 14:30
32. Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 07/01/19 14:30
33. Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 09/01/19 12:30
34. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 09/01/19 12:30
35. Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 11/01/19 12:30
36. Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ – Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 11/01/19 12:30
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΛΙΜΟΥ Α’ Κυριακή 13/01/19 10:30
38. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 13/01/19 14:00
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
(20η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ – ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 02/01/19 16:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 15/01/19 17:00
41. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 18/01/19 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 17:00
43. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 20/01/19 14:45
44. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 26/01/19 17:30
45. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 27/01/19 10:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 26/01/19 19:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 04/01/19 14:30
48. Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 04/01/19 16:00
49. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 06/01/19 14:30
50. Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 06/01/19 14:30
51. Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Δευτέρα 07/01/19 16:30
52. Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 07/01/19 16:30
53. Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 09/01/19 14:30
54. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 09/01/19 14:30
55. Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 11/01/19 14:30
56. Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ – Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 11/01/19 14:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 16:00
58. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 19/01/19 15:00
59. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00
60. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 19/01/19 16:00
61. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 19/01/19 17:30
62. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 25/01/19 16:45
63. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 26/01/19 16:45
64. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 27/01/19 12:45
65. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 27/01/19 16:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 19/01/19 16:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 20/01/19 14:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
69. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 13/01/19 14:00
70. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 13/01/19 16:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
72. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 12/01/19 18:00
74. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 13/01/19 12:00
75. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00
76. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 27/01/19 14:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 12/01/19 19:30
78. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 13/01/19 11:00
79. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 13:00
80. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 27/01/19 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 18/01/19 16:00
82. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 27/01/19 13:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχετικά με SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Check Also

Ολοκληρώθηκε το 5ο Τουρνουά Beachvolley της Επισκοπής στην Κύθνο

Ολοκληρώθηκε το 5ο Τουρνουά Beachvolley της Επισκοπής στην Κύθνο Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε χθες Κυριακή …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Shares