Κυριακή, 20 Μάιος, 2018
Αρχική / Ποδόσφαιρο / Football Academies / ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (13-5)-Αποτελέσματα (12-5)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (13-5)-Αποτελέσματα (12-5)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου (12/5)

Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Πέμπτη 10/05/18 15:00 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 1-1
2. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 12/05/18 16:00 3-0 α.α.
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 13:15 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 1-0
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
(32η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ – ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΝΑΞΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 12/05/18 18:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 0-3
5. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ) ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 13/05/18 14:30 ΠΛΑΤΙΑΣ Φ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
Β ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Πέμπτη 10/05/18 18:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 2-1
9. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 12/05/18 19:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι. 3-2
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-18
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Παρασκευή 11/05/18 16:30 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
11. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Παρασκευή 11/05/18 19:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
12. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΛΑΤΙΑΣ Φ. 5-0
13. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 13/05/18 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Σχετικά με SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Check Also

Παλαίμαχοι Μυκόνου: «Καλή επιτυχία στο νησί μας»

Παλαίμαχοι Μυκόνου: «Καλή επιτυχία στο νησί μας» Το δικό τους μήνυμα στήριξης μέσα από το …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Shares