Δευτέρα, 25 Μάρτιος, 2019
Αρχική / Ποδόσφαιρο / Football Academies / Φωτορεπορτάζ του αγώνα Μικτών ομάδων Κ16 Κυκλάδων και Λέσβου

Φωτορεπορτάζ του αγώνα Μικτών ομάδων Κ16 Κυκλάδων και Λέσβου

Εντυπωσιακή η μικτή ομάδα Κ16 της ΕΠΣ Κυκλάδων νίκησε 7-1 την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ Λέσβου και προκρίθηκε στην επόμενη φάση του θεσμού με τέσσερις νίκες.

Στην λήξη του πρώτου ημιχρόνου οι ομάδες ήταν ισόπαλες έχοντας πετύχει από ένα γκολ  και τίποτα δεν προοιώνιζε αυτό που συνέβη  στο δεύτερο ημίχρονο.

Η ομάδα των Κυκλάδων ξεκίνησε με το «μαχαίρι στο στόμα» και πέτυχε άλλα έξι τέρματα που προήλθαν από κλεψίματα και όμορφες συνεργασίες ενθουσιάζοντας του λιγοστούς (δυστυχώς) φιλάθλους που ήταν στο γήπεδο.

Δείτε όμορφες φωτογραφίες του Αντώνη Σολάρη και αργότερα θα δημοσιευτεί πλούσιο φωτορεπορτάζ από όλους τους αγώνες.