Πέμπτη, 14 Δεκέμβριος, 2017
Αρχική / Στίβος / Ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΠ/ΠΚ στη Χαλκίδα (Αποτελέσματα)

Ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΠ/ΠΚ στη Χαλκίδα (Αποτελέσματα)

Ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΠ/ΠΚ στη Χαλκίδα. Δείτε όλα τα αποτελέσματα όπως ανακοινώθηκαν από τον ΣΕΓΑΣ.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

────────────────────────────────────────────────────

A/A      ΣΥΛΛΟΓΟΣ                      ΒΑΘΜΟΙ

────────────────────────────────────────────────────

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’

──────────────────────────────────

  1. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ       136.0
  2. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ              135.5
  3. Ο.Φ.Η.                           79.0

ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ              79.0

  1. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ                    65.0
  2. ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ                       42.0

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                       42.0

  1. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                    40.0
  2. ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                     39.0
  3. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                      38.0
  4. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                   37.0

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ                 37.0

  1. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                      36.0
  2.   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                    34.0

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009               34.0

  1. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ                   33.5
  2. ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ        33.0
  3. ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ                  24.0

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                      24.0

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                    24.0

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                       24.0

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ                     24.0

  1. ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                     23.0

ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ                     23.0

  1. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                      22.0

ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                     22.0

ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          22.0

  1. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ               21.0
  2. ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ            20.0

ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             20.0

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ              20.0

ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ         20.0

  1. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ                19.0
  2. ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ            18.0

ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ             18.0

  1. ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ         17.0
  2. ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ                16.0
  3. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ               15.0
  4. ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ                14.0
  5. ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                    13.0

ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ                13.0

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ                     13.0

  1.    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                    11.0

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ                   11.0

ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ                   11.0

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ                11.0

  1. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ                      10.0

ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                        10.0

ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ                   10.0

ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ                  10.0

ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004                  10.0

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   10.0

  1. ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ                 9.5
  2. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ                   9.0

ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000                  9.0

ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ              9.0

LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ             9.0

  1. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                       8.0

ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ                8.0

  1. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ             7.0
  2. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ            6.0

ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                      6.0

ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ                        6.0

  1. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ                      5.0

ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ’80                   5.0

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ             5.0

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ»                5.0

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                5.0

ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ                      5.0

  1. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                    4.0

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ           4.0

  1. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                         3.0

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ               3.0

  1. ΑΟ ΠΑΡΟΥ                          2.5
  2. ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ                        2.0

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ                2.0

ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          2.0

  1. Α.Ε.Κ                             1.0

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΟΡΥΔΑΛ          1.0

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                        1.0

ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ               1.0

ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003                  1.0

ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ                      1.0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ              1.0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

─────────────────────────────────────

  1. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ             135.0
  2. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ              102.5
  3. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                      74.0
  4. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ        66.5
  5. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                    66.0
  6. ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ                      59.0
  7. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                      56.0
  8. ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ                  47.0

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ                   47.0

  1. Ο.Φ.Η.                           43.0
  2. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ           32.0
  3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                   31.0
  4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                    30.5
  5. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ                    30.0

ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             30.0

  1. ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ          28.0
  2. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                   27.0

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ             27.0

  1. ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ            26.0

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                       26.0

  1. ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ                25.0

ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ             25.0

  1. ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                     24.0

ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ            24.0

  1. ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                  23.0
  2. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ                       22.0

ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ             22.0

  1. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ               21.0

ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ            21.0

  1. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                      20.0

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ          20.0

  1. ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                       19.0
  2. ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ                     18.0
  3. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ              15.0

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ              15.0

  1. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ                   14.0

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ               14.0

  1. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                      13.0

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                        13.0

ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                 13.0

ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ                 13.0

ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι.ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝ        13.0

  1. ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ           12.0

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009               12.0

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ                 12.0

  1. ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004                  11.0

ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ             11.0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ             11.0

  1. ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ                     10.5
  2. Α.Ε.Κ                            10.0

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ                  10.0

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                    10.0

ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ                      10.0

ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ              10.0

ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          10.0

  1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ                        9.0

ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                     9.0

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ                      9.0

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ             9.0

ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             9.0

  1. ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                    8.0

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                       8.0

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                        8.0

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ             8.0

ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ                   8.0

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ         8.0

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ                8.0

ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ          8.0

  1. ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ                      7.0

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    7.0

  1. ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ                      6.0

ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                         6.0

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ             6.0

ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                      6.0

  1. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ              5.0
  2. ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ»                4.0

ΑΟ ΠΑΡΟΥ                          4.0

  1. ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                3.0

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                 3.0

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ                 3.0

ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ                        3.0

  1. ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ                 2.0

ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ              2.0

ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ                      2.0

ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          2.0

  1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   1.0

ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ          1.0

ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ                 1.0

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ                       1.0

ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ         1.0

ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ                       1.0

ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ             1.0

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ                    1.0

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ                 1.0

 

 

4Χ300Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────────

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

A/A    ΣΕΙΡΑ  ΔΙΑΔΡ.  ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 03     02      ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ              2:51.51       26

ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗ Μ.(2002) – ΜΠΟΤΣΗ Η.(2002)

ΖΑΝΟΥ Ε.(2003) – ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ Τ.(2002)

 

  1. 03     01      ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ      2:53.40       22

ΜΑΤΣΙΩΤΑ Μ.(2003) – ΖΑΦΕΤ Μ.(2002)

ΖΑΦΕΙΡΑ Δ.(2002) – ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Ε.(2002)

 

  1. 02     04      ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ              2:57.75       20

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ Ι.(2002) – ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ.(2002)

ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ Ε.(2002) – ΚΟΚΚΟΡΟΥ Α.(2002)

 

  1. 03     03      ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ       2:58.01       18

ΣΠΑΡΑΚΗ Α.(2002) – ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ Μ.(2002)

ΜΠΙΡΙΚΟΥ Μ.(2003) – ΚΑΤΣΟΥΛΗ Ε.(2003)

 

  1. 03     08      ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ           2:58.81       16

ΓΚΟΛΕΜΗ Π.(2003) – ΣΚΛΑΒΟΥ Κ.(2002)

ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ Ν.(2002) – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ο.(2002)

 

  1. 03     04      ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ              3:00.68       14

ΣΥΚΟΚΗ Α.(2003) – ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ Α.(2003)

ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ Α.(2002) – ΞΕΝΑΚΗ Ι.(2002)

 

  1. 02     05      ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ       3:02.99       12

ΛΑΓΙΟΥ Ε.(2003) – ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.(2003)

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Μ.(2002) – ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ Α.(2002)

 

  1. 02     02      ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ            3:04.26       10

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ε.(2003) – ΦΡΑΓΚΟΥ Γ.(2002)

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ Α.(2002) – ΣΠΥΡΟΥ Β.(2002)

 

  1. 03     07      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ            3:04.44        8

ΡΕΤΑΛΗ Ε.(2002) – ΒΑΛΕΡΗ Β.(2003)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ε.(2003) – ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ Κ.(2002)

 

  1. 02     01      ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ     3:05.32        6

ΡΑΣΟΤΤΟ Μ.(2002) – ΘΑΝΟΥ Δ.(2002)

ΒΑΡΒΑΡΟΥ Ε.(2002) – ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΥ Α.(2002)

 

  1. 02     03      ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ        3:05.78        4

ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ Μ.(2002) – ΓΑΛΑΤΗ Κ.(2002)

ΒΑΖΑΚΑ Λ.(2003) – ΚΡΙΜΙΤΣΑ Λ.(2002)

 

  1. 02     06      ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ          3:05.92        2

ΧΡΙΣΤΑΚΟΥΔΗ Μ.(2003) – ΣΜΥΡΛΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Κ.(2003)

ΚΕΠΕΝΟΥ Μ.(2003) – ΚΕΦΑΛΑ Μ.(2002)

 

  1. 02     07      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ              3:06.14        2

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΛΟΥΡ Σ.(2003) – ΤΑΖΑΡΤΕΣ Ε.(2002)

ΔΗΜΗΤΡΟΥ Θ.(2003) – ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ Ε.(2002)

 

  1. 02     08      ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ     3:06.34        2

ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ Χ.(2002) – ΚΟΡΩΝΙΟΥ Χ.(2002)

ΠΑΠΑΝΗ Μ.(2003) – ΚΕΧΡΗ Μ.(2002)

 

  1. 03     05      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ     3:06.37        2

ΓΙΑΝΝΑΔΗ Μ.(2002) – ΚΟΥΡΤΗ Ε.(2003)

ΚΑΙΤΣΑ Χ.(2002) – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Δ.(2003)

 

  1. 01     07      ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ      3:06.48        2

ΣΑΒΒΑΚΗ Ο.(2003) – ΜΠΑΙΡΑΜΗ Ε.(2003)

ΚΙΚΟΥΣ Ι.(2002) – ΣΑΒΒΑΚΗ Φ.(2002)

 

  1. 01     04      ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ             3:07.33

ΛΟΥΚΑ Σ.(2002) – ΜΠΕΤΣΑ Γ.(2003)

ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ Χ.(2002) – ΡΗΓΑ Χ.(2002)

 

  1. 01     05      ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ        3:08.67

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.(2002) – ΛΑΚΙΩΤΗ Σ.(2002)

ΜΠΕΝΑΚΗ Σ.(2002) – ΣΑΚΑΤΗ Α.(2002)

 

  1. 01     03      ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν     3:10.13

ΓΙΑΛΕΛΗ Σ.(2003) – ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Μ.(2003)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Μ.(2002) – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.(2003)

 

  1. 01     02      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ             3:10.38

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ.(2003) – ΜΠΟΓΔΑΝΗ Ν.(2003)

ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ Α.(2003) – ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ Ε.(2002)

 

  1. 03     06      ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ               3:11.14

ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ Α.(2003) – ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ Μ.(2003)

ΤΣΟΥΝΤΑΝΗ Β.(2002) – ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ Μ.(2003)

 

  1. 01     06      ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ      3:14.19

ΚΑΡΑΤΣΗ Σ.(2002) – ΛΑΖΑΡΟΥ Π.(2003)

ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Σ.(2002) – ΒΟΓΙΑΤΖΗ Β.(2003)

 

  1. 01     01      ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ     3:20.26

ΡΟΥΚΑ Μ.(2003) – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.(2003)

ΠΑΤΣΙΛΗ Π.(2003) – ΛΑΜΠΡΟΥ Α.(2002)

 

 

 

ΣΚΥΤ.4Χ300Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────────

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

A/A    ΣΕΙΡΑ  ΔΙΑΔΡ.  ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 03     05      ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ      2:33.70       26

ΤΖΩΝΟΣ Π.(2003) – ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Α.(2002)

ΧΑΤΖΗΣ Φ.(2003) – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.(2002)

 

  1. 03     06      Ο.Φ.Η.                   2:34.22       22

ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Α.(2002) – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ Ι.(2003)

ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ Ε.(2002) – ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ Α.(2003)

 

  1. 03     04      ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            2:34.76       20

ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Κ.(2002) – ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σ.(2002)

ΠΛΕΣΣΑΣ Δ.(2002) – ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ Μ.(2002)

 

  1. 03     08      ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ           2:37.01       18

ΚΟΙΛΙΑΣ Α.(2002) – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ Κ.(2002)

ΠΙΤΤΑΡΑΣ Β.(2002) – ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ Ε.(2002)

 

  1. 03     01      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ             2:38.20       16

ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ Α.(2002) – ΣΙΔΗΡΟΦΑΓΗΣ Ι.(2002)

ΤΣΑΡΓΙΑ Κ.(2002) – ΤΣΑΚΟΣ Δ.(2002)

 

  1. 02     07      ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ        2:39.50       14

ΣΙΕΜΕΚΗΣ Η.(2002) – ΖΟΥΠΟΣ Α.(2002)

ΛΑΜΠΙΡΗΣ Π.(2003) – ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ Ι.(2003)

 

  1. 02     06      ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ       2:39.91       12

ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ Ι.(2003) – ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ Ι.(2002)

ΔΡΙΚΑΚΗΣ Ι.(2002) – ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ Γ.(2002)

 

  1. 02     02      ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ            2:39.94       10

ΣΔΟΥΚΟΣ Κ.(2002) – ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΥ Α.(2002)

ΝΙΚΟΛΗΣ Δ.(2002) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ Ο.(2002)

 

  1. 03     03      ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ              2:40.13        8

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ Ο.(2003) – ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.(2002)

ΣΑΡΑΝΤΟΣ Σ.(2002) – ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ Π.(2002)

 

  1. 02     05      ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ         2:40.41        6

ΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ Κ.(2003) – ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ Η.(2003)

ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ Ι.(2003) – ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.(2003)

 

  1. 03     02      ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ              2:41.86        4

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.(2003) – ΝΤΕΝ ΜΠΡΑΜΠΕΡ Β.(2002)

ΚΑΝΤΖΟ Ν.(2002) – ΚΟΝΤΟΣ Γ.(2002)

 

  1. 01     08      ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ     2:42.20        2

ΧΟΛΕΒΑΣ Ε.(2003) – ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.(2002)

ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ Σ.(2002) – ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ Γ.(2003)

 

  1. 02     01      ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ     2:42.41        2

ΚΡΙΘΗΣ Δ.(2002) – ΜΠΕΘΑΝΗΣ Ο.(2002)

ΦΟΛΟΚΗΣ Β.(2002) – ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ Γ.(2002)

 

  1. 03     07      ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ     2:42.80        2

ΨΩΝΗΣ Ε.(2002) – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.(2002)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.(2002) – ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.(2002)

 

  1. 01     04      ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ             2:43.83        2

ΝΤΑΡΛΑΣ Ν.(2003) – ΜΠΡΟΥΖΟΣ Π.(2003)

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Σ.(2003) – ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ Χ.(2003)

 

  1. 01     02      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ            2:43.87        2

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ν.(2002) – ΜΟΔΙΑΤΗΣ Δ.(2002)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.(2002) – ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑΣ Α.(2002)

 

  1. 02     08      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ              2:45.04

ΜΩΡΑΙΤΗΣ Δ.(2003) – ΜΑΝΤΖΑΦΟΣ Α.(2002)

ΠΑΙΣΙΟΣ Ε.(2002) – ΜΑΓΓΑΝΑΣ Σ.(2002)

 

  1. 01     06      ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ        2:45.55

ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Σ.(2002) – ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Γ.(2002)

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Β.(2003) – ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ Κ.(2002)

 

  1. 02     03      ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ               2:46.18

ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ Ι.(2003) – ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ Ν.(2002)

ΚΟΥΜΑΡ Μ.(2002) – ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ Ε.(2002)

 

  1. 01     07      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ     2:47.37

ΠΗΤΤΑΣ Α.(2003) – ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.(2003)

ΜΠΑΧΟΣ Α.(2003) – ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.(2003)

 

  1. 02     04      ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000         2:47.41

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.(2003) – ΣΩΤΗΡΙΟΥ Κ.(2003)

ΛΕΚΑ Ρ.(2003) – ΠΙΤΕΡΟΣ Γ.(2002)

 

  1. 01     05      ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ             2:48.86

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.(2003) – ΚΑΚΑΒΙΑΣ Κ.(2003)

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ Κ.(2003) – ΚΑΨΑΛΗΣ Α.(2002)

 

  1. 01     03      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ     2:58.11

ΦΛΑΣΚΗΣ Ε.(2003) – ΔΕΒΕΛΕΚΟΣ Π.(2003)

ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ Σ.(2003) – ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ Ε.(2002)

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

───────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 15         335  ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ               2002  ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι.ΔΑΣΚΑΛ       51.43                   13
  2. 12         341  ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                2002  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ        45.80                   11
  3. 14         543  ΦΑΡΦΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ                 2002  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ              45.42                   10
  4. 11         513  ΚΟΡΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ                  2002  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ              43.87                    9
  5. 13         551  ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ             2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         43.08                    8
  6. 10         466  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ           2002  ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ               38.01                    7
  7. 04         553  ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ                2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         35.72                    6
  8. 07         554  ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ            2003  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         34.75                    5
  9. 01         432  ΒΑΚΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              2003  ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ                34.10                    4
  10. 08         128  ΤΑΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ           2003  ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ       33.55                    3
  11. 05         552  ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         33.33                    2
  12. 06         555  ΟΜΙΑΤΖΕ ΤΙΚΟ                   2003  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         32.64                    1
  13. 02         582  ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ                  2003  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009         32.55                    1
  14. 09         431  ΚΑΤΙΡΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ               2003  ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ                28.45
  15. 03         544  ΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΕΣΠ           2003  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ              25.76

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.84Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 03         122  ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            2003  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       14.48       0.20        13
  2. 05         411  ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                1998  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                 14.77       0.20        11
  3. 04         262  ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ           2003  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        14.81       0.20        10
  4. 06         185  ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                 2002  ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               14.83       0.20         9
  5. 04         344  ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              2003  ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             14.86       1.60         8
  6. 02         224  ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ            2002  ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ       15.40       0.20         7
  7. 05         474  ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ             2003  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009         16.31       1.60         6
  8. 02         147  ΓΚΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ          2003  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         16.39       1.60         5
  9. 06         146  ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑ         2003  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         16.78       1.60

03         365  ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            2002  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                             1.60              ΑΚΥΡΟΣ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 11         123  ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                 2002  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        4.20                   13
  2. 09         346  ΜΕΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  2002  ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ              4.10                   11
  3. 10         124  ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             2002  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        3.80                   10
  4. 08         385  ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              2003  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 3.70                    9
  5. 02         475  ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2002  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          3.40                    8
  6. 04         432  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ            2002  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               3.40                    7
  7. 07         489  ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               2002  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          3.40                    6
  8. 03         420  ΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             2002  Ο.Φ.Η.                      3.20                    5
  9. 06         465  ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ            2003  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ          3.10                    4
  10. 01         433  ΛΕΒΙΤΣΚΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ           2003  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               2.90                    3
  11. 05         473  ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΓΕΛ      2003  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          2.70                    2

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 12         466  ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         2003  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         50.93                   13
  2. 11         449  ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ              2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         48.37                   11
  3. 08         317  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ            2002  ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ       46.07                   10
  4. 09         257  ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         2002  ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ       42.90                    9
  5. 04         394  ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           2002  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               42.50                    8
  6. 07         442  ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             2003  ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ            41.28                    7
  7. 02         422  ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟ     2002  Ο.Φ.Η.                     38.79                    6
  8. 06         177  ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ            2002  ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ                38.38                    5
  9. 03         467  ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ              2003  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         35.12                    4
  10. 01         440  ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ              2002  ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ            30.31

05         360  ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         2003  ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ                                     ΑΚΥΡΟΣ

10         441  ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              2002  ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ                                          ΑΚΥΡΟΣ

80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1.    04         144  ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ               2002  ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ              12.07       3.00        13
  2. 06         587  ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ                2002  ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ                12.19       3.00        11
  3. 05         268  ΑΛΕΥΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ               2002  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        12.42       3.00        10
  4. 04         459  ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ                2002  ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ       12.43       3.10         9
  5. 03         109  ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ       2003  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                 12.62       3.00         8
  6. 02         576  ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ             2003  ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             12.74       3.00         7
  7. 07         175  ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ                    2003  ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ       13.30       3.00         6
  8. 05         338  ΜΠΑΛΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ                 2002  ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ            13.32       3.10         5
  9. 03         269  ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΣ               2003  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        13.57       3.10         4
  10. 02         329  ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ      2002  ΑΟ ΠΑΡΟΥ                   13.85       3.10         3
  11. 07         352  ΦΑΣΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ                  2003  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       14.63       3.10         2

06         324  ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ              2003  ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ                       3.10              ΑΚΥΡΟΣ

150 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 09         331  ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ            2002  ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                        4
  2. 10         388  ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ            2002  ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                3
  3. 11         281  ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ               2002  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                                      2
  4. 12         373  ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ            2002  ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν                                1
  5. 13         248  ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                2003  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ                                   1
  6. 14         468  ΦΑΡΚΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               2002  ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003                                    1
  7. 15         352  ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ         2002  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ                                1
  8. 16         323  ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ                 2002  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                                          1
  9. 03         226  ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           2002  ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ          16.20       1.00        13
  10. 04         423  ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ      2002  ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ       17.31       1.00        11
  11. 05         116  ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ               2002  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       17.47       1.00        10
  12. 06         454  ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         17.49       1.00         9
  13. 08         234  ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            2002  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                17.58       1.00         8
  14. 02         463  ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗ     2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         17.74       1.00         7    17.732
  15. 07         415  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          2003  Ο.Φ.Η.                     17.74       1.00         6    17.736
  16. 01         444  ΚΙΟΣΕΣ ΧΑΒΑΤΖΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ      2002  ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ            17.91       1.00         5

150 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

──────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 06         286  ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ                 2002  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ          18.66      -0.20        13
  2. 05         370  ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ             2002  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       18.97      -0.20        11
  3. 03         344  ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ       2002  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       19.30      -0.20        10
  4. 06         319  ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ       2003  ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ              19.58       2.00         9
  5. 04         362  ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         2003  ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ         19.69      -0.20         8
  6. 04         299  ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              2002  Α.Ε.Κ                      19.76       2.00         7    19.754
  7. 05         251  ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ      2003  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             19.76       2.00         6    19.756
  8. 03         345  ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ               2002  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       19.83       2.00         4.5  19.821
  9. 07         454  ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ             2002  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               19.83      -0.20         4.5  19.821
  10. 07         337  ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ                   2002  ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ            20.11       2.00         3
  11. 02         434  ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ           2003  ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ                 20.14       2.00         2
  12. 08         517  ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                2003  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ              20.21       2.00         1
  13. 08         489  ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ               2002  ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ       20.23      -0.20         1
  14. 01         568  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ         2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         20.28       2.00         1
  15. 02         328  ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              2002  ΑΟ ΠΑΡΟΥ                   20.39      -0.20         1
  16. 01         593  ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ           2002  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ             20.40      -0.20         1

80 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

──────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 06         179  ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            2002  ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ                  9.35       1.50        13
  2. 05         114  ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ          2002  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        9.52       1.50        11
  3. 03         431  ΜΠΟΥΝΤΟ ΑΡΜΑΝΤΟ                2002  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               9.59       1.50        10
  4. 04         417  ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ          2002  Ο.Φ.Η.                      9.62       1.50         9
  5. 08         488  ΧΡΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                2003  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ               9.74       1.50         8
  6. 02         272  ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                2002  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ              9.76       1.50         7
  7. 07         115  ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           2002  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        9.78       1.50         6
  8. 03         336  ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            2002  ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ                9.80       2.60         5
  9. 04         197  ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟ     2002  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ                9.87       2.60         3    9.864
  10. 01         371  ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         2002  ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν        9.87       1.50         4    9.861
  11. 01         129  ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ                 2003  ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ          9.91       2.60         2
  12. 02         368  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ            2002  ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ         9.93       2.60         1    9.924
  13. 06         280  ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        2002  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ              9.93       2.60         1    9.930
  14. 05         389  ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             2002  ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       10.00       2.60         1
  15. 07         182  ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑ       2002  ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ                 10.02       2.60         1
  16. 08         333  ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ          2002  ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ               10.05       2.60         1

80 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 03         263  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ     2002  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        10.06       0.80        13
  2. 06         382  ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            2002  ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ               10.19       0.80        11
  3. 04         145  ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ          2002  ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ              10.38       0.80        10
  4. 05         282  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ            2003  ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ       10.41       0.80         9
  5. 04         309  ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ        2003  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                10.42       1.90         8    10.413
  6. 07         477  ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ                  2002  ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ       10.42       0.80         7    10.418
  7. 02         148  ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ                2002  ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ              10.43       0.80         6
  8. 05         219  ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ                   2002  ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ       10.45       1.90         5
  9. 08         522  ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ       2002  Ο.Φ.Η.                     10.56       0.80         4
  10. 01         253  ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ                   2002  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             10.62       1.90         3
  11. 03         455  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ            2003  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               10.63       1.90         2
  12. 01         333  ΒΕΝΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ               2002  ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ       10.66       0.80         1
  13. 06         386  ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ                 2002  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ            10.69       1.90         1
  14. 08         369  ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ         2002  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       10.73       1.90         1
  15. 02         342  ΧΑΛΕΠΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΤΑΛΙ        2003  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       10.81       1.90         1
  16. 07         508  ΓΚΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΗΜΗΤ        2003  ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       10.84       1.90         1

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

──────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 12         229  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΑΝΤΗ-ΔΑΝΑΗ          2002  ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            1.62                   13
  2. 06         244  ΔΟΥΔΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ                 2003  ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ                1.62                   11
  3. 09         468  ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΝΑ              2003  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                  1.62                   10
  4. 11         467  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ         2002  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                  1.58                    9
  5. 08         529  ΧΑΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ               2002  ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ        1.58                    8
  6. 07         287  ΖΑΡΜΠΗ ΛΗΤΩ                    2002  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ           1.50                    7
  7. 01         131  ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ                 2003  ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ        1.50                    6
  8. 10         317  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ         2002  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 1.45                    5
  9. 04         231  ΒΟΜΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             2003  ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ»          1.45                    4
  10. 05         560  ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ          1.45                    4
  11. 02         472  ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             2002  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ               1.40                    2
  12. 03         371  ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ          2003  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ        1.40                    1

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 07         370  ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ            2002  ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν       13.53       2.30        13
  2. 09         411  ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                1998  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                 13.09       1.30        11
  3. 04         419  ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          2002  Ο.Φ.Η.                     13.00       2.20        10
  4. 05         380  ΓΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 2002  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                12.57       2.10         9
  5. 06         216  ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ              2002  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              12.56       4.20         8
  6. 03         451  ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         11.96       3.00         7
  7. 08         172  ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ          2002  ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ               11.83       0.50         6
  8. 01         418  ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΒΑΣΙΛ  2002  Ο.Φ.Η.                     11.61       1.60         5
  9. 02         193  ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           2002  ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ       11.42       2.50

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

────────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 15         292  ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ                 2003  ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ            13.40                   13
  2. 13         546  ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                2002  ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ            12.69                   11
  3. 12         574  ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ         2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         12.15                   10
  4. 11         385  ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ      2003  ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ       11.77                    9
  5. 14         592  ΠΕΙΜΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ-ΣΕΜΕΛΗ         2002  ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ                11.58                    8
  6. 09         242  ΓΚΑΓΚΑ ΝΑΥΣΙΚΑ                 2002  ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               11.46                    7
  7. 06         406  ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ          2003  ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                  11.15                    6
  8. 02         127  ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ          2002  ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ       10.94                    5
  9. 05         341  ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                2002  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ        10.78                    4
  10. 08         323  ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ                2002  ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ           10.58                    3
  11. 07         575  ΚΟΥΤΣΟΠΕΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ           2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         10.30                    2
  12. 04         509  ΟΣΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                2002  ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       10.02                    1
  13. 10         433  ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ                2002  ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ                  9.70                    1
  14. 03         399  ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ           2002  ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤ        9.60                    1
  15. 01         365  ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ               2003  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ           9.53                    1

3000 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 18         268  ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2002  ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ              9:24.95                   13
  2. 15         151  ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         2002  ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ       9:25.59                   11
  3. 16         150  ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                2002  ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ       9:26.38                   10
  4.  17         267  ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΖΗΣΗΣ              2002  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ      9:36.72                    9
  5. 12         163  ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            2002  ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ     9:39.66                    8
  6. 13         427  ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ               2003  ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ     9:42.25                    7
  7. 11         166  ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          2003  ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ               9:44.29                    6
  8. 10         217  ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           2002  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ            9:51.39                    5
  9. 09         390  ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ              2002  ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     9:52.06                    4
  10. 04         245  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ             2003  ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ    10:06.62                    3
  11. 03         313  ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ         2003  ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ      10:10.39                    2
  12. 08         238  ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ ΧΕΝΡΙ           2003  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ           10:12.53                    1
  13. 07         263  ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        2003  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ     10:32.06                    1
  14. 14         326  ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                2002  ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ     10:36.34                    1
  15. 01         244  ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ    2003  Α.Ε.Κ                   10:52.30                    1
  16. 06         214  ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                 2003  ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        10:55.86                    1
  17. 02         231  ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ           2002  ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ               11:19.55

05         153  ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ              2003  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                                          ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΑΚΟΝΤΙΟ 600ΓΡ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

  1. 05         365  ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            2002  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                 51.74                   13
  2. 11         364  ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              2002  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                 50.40                   11
  3. 09         378  ΓΕΡΑΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              2002  ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ              48.05                   10
  4. 12         321  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         2002  ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                44.87                    9
  5. 08         101  ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΘΩΜΑΣ        2003  ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ         42.52                    8
  6. 07         186  ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ                 2002  ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               41.31                    7
  7. 06         435  ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        2002  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ              40.19                    6
  8. 04         221  ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤΕ       2002  ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ       38.56                    5
  9. 10         111  ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           2002  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ        36.10
  10. 01         209  ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ              2002  ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ               34.90
  11. 02         187  ΠΑΠΠΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ                2002  ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               34.56
  12. 03         386  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            2002  ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ               33.99

ΣΚΥΤ.4Χ300Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

ΣΚΥΤ.4Χ300Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (16/07/2017)

─────────────────────────────────────────────────────────────────

 

 

 

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Σχετικά με SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την «μπάλα» στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Check Also

Στηρίζει τους μικρούς ο Α.Σ Ίου-Ξεκινάει και Στίβο η ομάδα

Στο νησί της Ίου και συγκεκριμένα στην ομάδα του Α.Σ Ίου γίνεται πολύ καλή δουλειά …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Shares