Τρίτη, 25 Σεπτέμβριος, 2018
Αρχική / Tag Archives: ΕΠΣΚ

Tag Archives: ΕΠΣΚ

Πρωταθλήματα Υποδομών Κ16-Κ14: Το πρόγραμμα αγώνων (28-30/9)

Πρωταθλήματα Υποδομών Κ16-Κ14: Το πρόγραμμα αγώνων (28-30/9) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΟ ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/9/18 20:00 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/18 16:00 ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/18 …

Δείτε Περισσότερα »

Γ Όμιλος Ανδρών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων μετά την σημερινή κλήρωση

Γ Όμιλος Ανδρών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων μετά την σημερινή κλήρωση 1η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Ρεπό: Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ 2η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί …

Δείτε Περισσότερα »

Β Όμιλος Ανδρών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων μετά την σημερινή κλήρωση

Β Όμιλος Ανδρών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων μετά την σημερινή κλήρωση 1η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ   2η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία …

Δείτε Περισσότερα »

Α Όμιλος Ανδρών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων μετά την σημερινή κλήρωση

Α Όμιλος Ανδρών: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων 1η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ …

Δείτε Περισσότερα »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (5η φάση) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Τετάρτη 19/09/18 18:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 0-2 2. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 22/09/18 20:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ …

Δείτε Περισσότερα »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Ενός λεπτού σιγή

ΕΠΣ Κυκλάδων: Ενός λεπτού σιγή… αποφάσισε η ΕΠΣ Κυκλάδων με αφορμή τον άδικο χαμό του διαιτητή Νίκου Ντοσίδη… Συνάδελφοι Με απόφαση της ΕΕ της ΕΠΟ αποφασίστηκε η τήρηση ενός λεπτού σιγής ,πριν την έναρξη ,όλων των αγώνων Επαγγελματικών  και  Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων κατά τις 22-24 Σεπτεμβρίου 2018, εις μνήμην του αδικοχαμένου …

Δείτε Περισσότερα »

Μουσείο, δωρεάν χρήση γηπέδου, προεπιλογή Μικτών και 5Χ5 στην Πλατεία Μιαούλη

Μουσείο, δωρεάν χρήση γηπέδου, προεπιλογή Μικτών και 5Χ5 στην Πλατεία Μιαούλη Σημαντικά θέματα συζητήθηκαν όπως και αποφάσεις… πάρθηκαν στην σημερινή συνεδρίαση του Δ.Σ της ΕΠΣ Κυκλάδων που έγινε στην Ερμούπολη. Μέσα από την σημερινή συνεδρίαση, αρκετά σημαντικά θέματα ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΚ. Μουσείο στο χώρο του γηπέδου της ΕΠΣ Κυκλάδων …

Δείτε Περισσότερα »

Οριστικό: Αυτός είναι ο τρόπος διεξαγωγής του πρωταθλήματος (Συμπληρωματική προκήρυξη)

Οριστικό: Αυτός είναι ο τρόπος διεξαγωγής του πρωταθλήματος (Συμπληρωματική προκήρυξη) ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “BLUE STAR FERRIES” ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019 ΑΡΘΡΟ 15 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ «BLUE STAR FERRIES» ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019 Κατά την περίοδο 2019-2020 το Πρωτάθλημα Ανδρών θα διεξαχθεί σε δύο Κατηγορίες (Α’ και Β’ Κατηγορία). ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ «BLUE STAR …

Δείτε Περισσότερα »

Στην Κύθνο ο Ομοσπονδιακός προπονητής της Κ15 Θοδωρής Ελευθεριάδης

Στην Κύθνο ο Ομοσπονδιακός προπονητής της Κ15 Θοδωρής Ελευθεριάδης Λόγω του παραπάνω γεγονότος η κλήρωση του πρωταθλήματος Κυκλάδων θα πραγματοποιηθεί στο δημαρχείο στις 12 το μεσημέρι. Του: Άλεξ Γεωργαντά Στο νησί της Κύθνου θα βρεθεί ο ομοσπονδιακός προπονητής της Κ15, Θοδωρής Ελευθεριάδης, τη προσεχή Δευτέρα 24 Σεπτεμβρίου, διδάσκοντας στους μικρούς αθλητές …

Δείτε Περισσότερα »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (22-23/9)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου [22-23/9] ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (5η φάση) ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΝΑΞΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/18 13:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΟ ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/18 15:00 ΚΟΥΚΑ Α. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ …

Δείτε Περισσότερα »