Αρχική / Tag Archives: ΕΣΚΚ

Tag Archives: ΕΣΚΚ

ΕΣΚ Κυκλάδων – Μπάσκετ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (19/5)

ΕΣΚ Κυκλάδων – Μπάσκετ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (19/5) Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα στα γήπεδα της ΕΣΚ Κυκλάδων, των αγώνων που διεξήχθησαν την Κυριακή 19 Μαΐου. ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 18- 19 ΜΑΪΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΠΑΣ …

Δείτε Περισσότερα

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (11/5)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (11/5) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 11-12-15 ΜΑΪΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/5/2019 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 11.00-13.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ 55 – 52 ΣΑΒΒΑΤΟ 11/5/2019 ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ 13.00-15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΑΠΠΟΣ 37 – 25 …

Δείτε Περισσότερα

Μπάσκετ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4-5/5)

Μπάσκετ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4-5/5)… ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2-3-4-5 ΜΑΪΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΕΜΠΤΗ 2/5/2019 ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 12.45-14.45 ΑΝΔΡΩΝ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ 98 – 41 ΠΕΜΠΤΗ 2/5/2019 ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 16.00-18.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ 48 …

Δείτε Περισσότερα

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Πρόγραμμα αγώνων (2-5/5)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Πρόγραμμα αγώνων (2-5/5)  ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ    ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                  2-3-4-5  ΜΑΪΟΥ 2019                          ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΠΕΜΠΤΗ 2/5/2019 ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 12.45-14.45 16.00-18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/5/2019 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΤΑΚ …

Δείτε Περισσότερα

Το πρόγραμμα της ΕΣΚ Κυκλάδων [21-25/4]

Το πρόγραμμα της ΕΣΚ Κυκλάδων [21-25/4] Δείτε το πρόγραμμα της ΕΣΚ Κυκλάδων, από την Κυριακή 21, έως και την Μεγάλη Πέμπτη 25 Απριλίου. ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 21- 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ 12.30 ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ …

Δείτε Περισσότερα

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (13/4)-Πρόγραμμα Κυριακής (14/4)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (13/4)-Πρόγραμμα Κυριακής (14/4) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ 12-13-14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/4/2019 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ 17.00 FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ ΑΠΧ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ 47-38 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/4/2019 ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΟ …

Δείτε Περισσότερα

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων από 3 μέχρι 14 Απριλίου 2019

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων από 3 μέχρι 14 Απριλίου 2019… ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3-5-6-7-14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 3/4/2019 ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 18.00-20.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΜΠΕΙΡΙΚΕΙΟ ΑΝΔΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/4/2019 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΑΕ …

Δείτε Περισσότερα

Μπάσκετ-Final-4 Εφήβων και Κορασίδων: Το πρόγραμμα και οι ώρες των αγώνων (5-6/4)

Μπάσκετ-Final-4 Εφήβων και Κορασίδων: Το πρόγραμμα και οι ώρες των αγώνων (5-6/4) Για το διήμερο 5 και 6 Απριλίου προορίζονται τα Final-4 Κορασίδων και εφήβων στο μπάσκετ. Δείτε το προσχέδιο πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλαδων, χωρίς ακόμη να έχει αυτό ανακοινωθεί επίσημα από την ένωση μας.

Δείτε Περισσότερα

Μπάσκετ: Πρόγραμμα αγώνων (30-31/3) και (7-14/4)

Μπάσκετ: Πρόγραμμα αγώνων (30-31/3) και (7-14/4) Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ για το επόμενο 10ημερο στις Κυκλάδες… ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 30-31 ΜΑΡΤΙΟΥ και 7-14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ 21.00-23.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΑΠΠΟΣ …

Δείτε Περισσότερα

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23-24/3)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23-24/3) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 20-23-24-30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΕΑΟ ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ 75-38 ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 77-23 ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 17.00 …

Δείτε Περισσότερα