Hot NewsΠοδόσφαιροΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [15-16/2]

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [15-16/2]

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων για το διάστημα από τις 15 έως και τις 16 Φεβρουαρίου.

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 16/02/20 12:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 16/02/20 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 15/02/20 18:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 13:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΚΑ Α.
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ.

Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 14/02/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.

Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 16/02/20 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.

Κ-12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 16/02/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.

Κ-12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 16/02/20 10:30 VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.

K-10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 COPA Κυριακή 16/02/20 12:30
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 15/02/20 14:00
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 16/02/20 14:00

K-10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 13:00

K-10 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:30
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 16/02/20 14:45
Tags

Makis Printezis

Απόφοιτος του Κέντρου Αθλητικού Ρεπορτάζ (Κ.Α.Ρ) το 2006. Στα 16 χρόνια ενασχόλησης του με την δημοσιογραφία έχει περάσει από τον ραδιοφωνικό σταθμό Sport FM 94.6 και τον Sentra FM 103,3 όπου έμεινε για μια τετραετία. Τον γνωρίσαμε όλοι από το άθλημα του βόλεϊ, ενώ παράλληλα ήταν από τους πρώτους συνεργάτες της κορυφαίας ιστοσελίδας της πατρίδας μας, αυτής του Volleynews.gr. Τα τελευταία τρία χρόνια τον έχει απορροφήσει η στοιχηματική δημοσιογραφία , ενώ παρά το γεγονός ότι ζει στην Αθήνα, είναι ιδρυτικό μέλος της αθλητικής ιστοσελίδας της Σύρου (Syros-Sport.gr) αλλά και των αθλητικών νέων του Φοίνικα Σύρου (Peiratiko.net). Για περισσότερα από 8 χρόνια ήταν συνεργάτης της Αιγαίο Ραδιοτηλεόρασης.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close