Hot NewsΠοδόσφαιροΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [21-23/2]

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [21-23/2]

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων, από τις 21 έως τις 23 Φεβρουαρίου.

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 23/02/20 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 23/02/20 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ)
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 22/02/20 14:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 23/02/20 13:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ)

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 22/02/20 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΨΑΡΡΑ Ι.

Κ-16- 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 22/02/20 12:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.

Κ-14- 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 21/02/20 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 23/02/20 12:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ.

Κ-14- 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Παρασκευή 21/02/20 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ.

Κ-12- 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:00 VAN AAKEN Φ.

K-10- 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 22/02/20 13:00
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 22/02/20 14:00
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ COPA Κυριακή 23/02/20 14:00
Tags

sc24gr

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close