Hot NewsΠοδόσφαιροΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [25-26/1]

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [25-26/1]

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων, από τις 25, έως και τις 26 Ιανουαρίου.

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 25/01/20 20:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/01/20 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.

Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 26/01/20 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.

Κ-16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.

Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/01/20 14:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.

Κ-14- 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 25/01/20 08:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/01/20 18:30 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.

Κ-12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.

K-10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 COPA Σάββατο 25/01/20 12:30
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 MULTIACTION Κυριακή 26/01/20 11:00

K-10 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ Σάββατο 25/01/20 12:00

Makis Printezis

Απόφοιτος του Κέντρου Αθλητικού Ρεπορτάζ (Κ.Α.Ρ) το 2006. Στα 16 χρόνια ενασχόλησης του με την δημοσιογραφία έχει περάσει από τον ραδιοφωνικό σταθμό Sport FM 94.6 και τον Sentra FM 103,3 όπου έμεινε για μια τετραετία. Τον γνωρίσαμε όλοι από το άθλημα του βόλεϊ, ενώ παράλληλα ήταν από τους πρώτους συνεργάτες της κορυφαίας ιστοσελίδας της πατρίδας μας, αυτής του Volleynews.gr. Τα τελευταία τρία χρόνια τον έχει απορροφήσει η στοιχηματική δημοσιογραφία , ενώ παρά το γεγονός ότι ζει στην Αθήνα, είναι ιδρυτικό μέλος της αθλητικής ιστοσελίδας της Σύρου (Syros-Sport.gr) αλλά και των αθλητικών νέων του Φοίνικα Σύρου (Peiratiko.net). Για περισσότερα από 8 χρόνια ήταν συνεργάτης της Αιγαίο Ραδιοτηλεόρασης.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close