Hot NewsΠοδόσφαιροΤοπικό Ανδρών (ποδόσφαιρο)

Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων (18-20/10)

Ανακοινώθηκαν και οι διαιτητές των αγώνων

Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων (18-20/10)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων, από την Παρασκευή 18 έως και την Κυριακή 20 Οκτωβρίου.

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α.
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 09:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 09:45 VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι.
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 20/10/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.

 

Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 18/10/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 20/10/19 14:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.

 

Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.

 

Κ-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α.

 

Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 19/10/19 13:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.

 

Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 18/10/19 16:45 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΟΥΚΑ Α.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:15 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.

 

Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 19/10/19 14:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.

 

Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 13:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.
Tags

SC24

Το sportcyclades24 αποτελείται από μια Κυκλαδίτικη παρέα δημοσιογράφων με στόχο να προβάλλει τον αθλητισμό στις Κυκλάδες, χωρίς σκοπιμότητες, χωρίς εξαρτήσεις και παρεμβάσεις από τρίτους, που πολλές φορές προκαλούν την αλλοίωση της πραγματικής είδησης. Αλλάζουμε την αθλητική δημοσιογραφία, δίνουμε την "μπάλα" στις ομάδες και στους αληθινούς πρωταγωνιστές.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close